Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

info@erbilproje.com

+90 (312) 466 51 16

Erbil, faaliyet alanları içinde yer alan konulardaki ulusal ve uluslaralarsı reaktif ve proaktif projelerde analiz, planlama, uygulama, değerlendirme ve raporlama süreçlerini kapsayan etkili ve yenilikçi proje yönetimi hizmetler sunmaktadır. Tecrübeli ve iyi eğitimli profesyonellerden oluşan proje grupları, projelerin yönetimi ve başarısı üzerinde etkili olan kurumsal, mikro ve makro değerlendirmelerle mevcut projenin ne için olduğunu, neye ulaşması gerektiğini ve neden var olduğunu çok boyutlu belirlemektedir. Proje yöneticileri, proje kapsamında belirlenen hedefleri belli aşamalarda koordinasyonda bulunduğu farklı disiplinlerden proje ekipleriyle, hedef gruplarıyla ve aynı işi yapan konusunda lider güçlü iş ortaklarıyla değerlendirerek hedefle bağlantılı yenilikçi ve sürdürülebilir alt hedefler geliştirmekte ve müşteriye uygulanabilir alternatif mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Kurumsal güven ve kalite tanımı çerçevesinde yürütülen altyapı projelerinin sonuçlarına yönelik beklentileri müşteri ile buluşturan proje grupları, proje konusuna özgün strateji ve metodolojiler geliştirerek projenin zamanında tamamlanmasına özen göstermektedir. Projedeki değişken parametreler incelenerek öngörülmeyen değişimler karşısında projenin minimum düzeyde etkilenmesini sağlayacak risk analizleri sürekli aktif tutmaktadır. Proje uygulama sürecinde verimliliği kontrol eden değerlendirme-matris uygulaması proje yönetimini görselleştirilerek zaman, finans ve kaynak kullanımı açısından sınırlı olan projenin etkin ve dengeli ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

Erbil, verdiği bu modern ve teknik hizmetler ile müşterilerine hem kaynak hem de mali açıdan ekonomik projeler gerçekleştirme fırsatı sunmaktadır.

Proje yönetimi konusunda sunulan hizmetlerden bazıları:

– İnşaat Kontrolörlüğü
– Fizibilite Etüdleri
– İstikşaf Etüdleri